دسته بندی مقالات سایت

نسل‌ آینده وای‌فای سه برابر سریع‌تر از نسل‌های امروزی

وای‌فای در چند سال اخیر به‌شدت رشد کرده است و همه کاربران می‌خواهند همیشه به شبکه‌های بی‌سیم متصل باشند. اما مشکلاتی مانند محدودیت‌های پهنای ‌باند، سرعت، ناپایداری سیگنال‌ها و محدوده پوشش‌دهی و دسترسی به وای‌فای در شرایط غیرطبیعی مانند زمان بروز سوانح و حوادث غیرمترقبه مانع رشد شبکه‌های وای‌فای فعلی شده‌اند. یکی از راه‌ حل‌های ارائه شده در سال ۲۰۱۶، عرضه سیستم‌ها و روترهای مش وای‌فای بود.

ادامه مطلب: نسل‌ آینده وای‌فای سه برابر سریع‌تر از نسل‌های امروزی

تردریپر در مقابل Core i9؛ بهترین پردازنده کدام است؟

امسال پردازنده‌های Core i9 اینتل و رایزن تردریپر ای‌ام‌دی، در دشوارترین رقابت پردازنده‌های رده‌بالا قرار دارند. در این مقاله به بررسی نقاط قدرت و ضعف دو رقیب خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب: تردریپر در مقابل Core i9؛ بهترین پردازنده کدام است؟

Gigabit LTE چیست و چه زمانی فراگیر خواهد شد؟

یکی از مهم‌ترین پیشرفت‌هایی که در حوزه شبکه‌های موبایل در سال جاری رخ داده است، Gigabit LTE است. البته ممکن است از قبل با این مبحث آشنایی داشته باشید، زیرا در حال حاضر شرکت‌هایی در سراسر جهان در این زمینه کار می‌کنند. بحث در رابطه با Gigabit LTE به یک بحث بزرگ در ماه‌های آینده تبدیل خواهد شد. Gigabit LTE در هر چیزی از گوشی‌های هوشمند و لپ‌تاپ‌ها گرفته تا هات‌اسپات‌های متحرک و ماشین‌ها استفاده می‌شود. در این مقاله، مواردی که نیاز است تا درباره شناخت این فناوری بدانید، توضیح داده خواهد شد. مواردی از این دست که چگونه کار می‌کند، چه تجهیزاتی برای دسترسی به این فناوری نیاز است و چه زمان فراگیر می‌شود.

ادامه مطلب: Gigabit LTE چیست و چه زمانی فراگیر خواهد شد؟